نتایج آزمون و تست محصولات

گواهینامه فنی محصول فوق روان کننده/فوق کاهنده اب

گواهینامه فنی

تحقیق و توسعه (R&D) تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره وری کیفیت، سطح استاندارد زندگی، سهم بازار و نیز دیگر عوامل، ییش توان رقابتی سازمانها موثر هستند، دارد.واحد تحقیق و توسعه، قلب یک سازمان است و نقش آن تغذیه با روند پیشرفت علم و دانش و خواسته‌های مدیریت است ، پیوند شیمی واحد تحقیق و توسعه این انجمن راه اندازی کرده که تاییده شده است.

درباره ی این انجمن و اهداف ما

در مهرماه سال ۱۳۸۶ و طی شماره ۳۱۰ ثبت حضورمان را در صنوف انجمن‌هایی اعلام نموده‌ایم، ۱۳ سال است در صدد آن هستیم رسائی صدای بنیانگذاران این صنعت را به سال ۱۳۵۰ برگردانیم و حدود نیم قرن از آغاز این صنعت سپری شده است . گستردگی و تنوع در تولید مصالح ساختمانی اعم از مصالح اولیه همانند سیمان ، سنگدانه های بتن، آجر ، گچ ، میی ، و انواع مصالح دیگر از جمله پوشش های سطوح داخلی و سرامیکی سطوح خارجی همانند سنگ و یا پوشش‌های نمای خارجی ساختمان و قطعات پیش ساخته ویژگی و استاندارد‌های خود را در ایستائی و پایداری طلب می‌کند ،ما در تلاشیم اساتید و با علم روز محصولاتی با کیفیت تولید کنیم تا سهم بزرگ خودمان را در این صنعت با نامی نیک بگذاریم. این واحد تولیدی عضو این انجمن است و با اهداف و اساس این انجمن آشناست و به زودی عضو استاندار این انجمن می‌شود.

همراه با گسترش روز افزون مصرف سیمان، انجمن‌های علمی و فنی و تحقیقاتی در این زمیینه از مدت‌های پیش در اذهان عمومی این رشته از مهندسی وجود داشته استدر نتیجه ممارست و فعالیت‌های ممتد و پیگیری این حرفه بعمل آمد.

بدنبال این امر اولین جلسه مجمع عمومی اعضا موسس انجمن بتن ایران در تاریخ ۷۸/۱۱/۲۷ با حضور نمایندگان و ضمن انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان اساسنامه انجمن در ۲۶ ماده و ۲۵ تبصره به تصویب رسیده است.

به منظور گسترش و پیشبرد و ارتقاء دانش فنی و صنعت تونل‌سازی و فضاهای زیرزمینی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی، پژوهشی و اجرایی در زمینه‌های مربوط، انجمن تونل ایران شد و پیوند شیمی آبادسازان پارس پیرو اهداف این حرفه گذاشت تا با تولید مواد ترمیم و مقاوم سازی ، انواع مواد تخصصی آب بندی و … بتواند کیفیت استانداردی را ارائه بدهد.

انجمن تونل ایران

جهت رعایت ایین نامه های مهندسی و کسب اطلاعات بروز و مفید اعضا جهت همفکری و استفاده از دوره‌های آموزشی مفتخر به کسب تاییده‌ی انجمن مکانیک سنگ ایران شده‌ایم در تلاشیم همواره عضوی فعال و دانش جو در این عرصه باشیم.

سنگ
گواهینامه پیوند شیمی 3
گواهینامه پیوند شیمی 2
گواهینامه پیوند شیمی 1

استاندارد بین المللی برای سیستم های مدیریت کیفیت (QMS) است که توسط ایزو (سازمان بین المللی استاندارد سازی) منتشر شده است. این استاندارد اخیرا در سال ۲۰۱۵ به روز شد و به عنوان استاندارد ISO 9001: 2015 نامیده می شود. به منظور آزاد شدن و به روزرسانی، ایزو ۹۰۰۱ باید توسط اکثریت کشورهای عضو توافق شود تا تبدیل به یک استاندارد بین المللی شناخته شود، که به معنی آن است که توسط اکثریت کشورهای جهان پذیرفته شده است. شرکت پیوندشیمی آبادسازان پارس مفتخر بوده که تاییدیه ایزو ۹۰۰۱را برای سومین سال کسب نموده واهداف وابعاد این تاییدیه ها رابه صورت یکپارچه و منظم رعایت کند.

گواهینامه پیوند شیمی 4

یکی از عناصر اصلی موفقیت سازمانی ، رضایت مشتری از سازمان و محصولات و خدمات آن است. بنابراین لازم است نظارت و سنجش رضایت مشتری انجام شود .این سند دستورالعمل هایی را برای تعریف و اجرای فرایندها به منظور نظارت و سنجش رضایت مشتری ارائه می دهد.قابل ذکر که پیاده سازی این استاندارد نیز صرف نظر از نوع یا اندازه یک سازمان و یا محصولات و خدمات ارائه شده توسط آن در نظر گرفته شده است و همچنین تمرکز این سند بر روی مشتریان خارجی سازمان است. شرکت پیوندشیمی آبادسازان پارس مفتخر بوده که تاییدیه ایزو ۱۰۰۰۴ را کسب نموده و اهداف و ابعاد این تاییدیه ها رابه صورت یکپارچه منظم رعایت کند.

این استاندارد که الزاماتی را برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آسیب رساندن آلاینده‌های شرکت ها به محیط دارد، می‌تواند در تمام سازمان‌ها، چه تولیدی و چه خدماتی استقرار یابد.
این استاندارد همچنین می تواند پوشش دهنده بسیار خوبی به قوانین و مقررات دولتی درحوزه محیط زیست باشد، چرا که الزامات این استاندارد فراتر از قوانین و استانداردهای ملی است.  شرکت پیوندشیمی آبادسازان پارس مفتخر بوده که تاییدیه ایزو ۱۰۰۰۴ را کسب نموده و اهداف و ابعاد این تاییدیه ها رابه صورت یکپارچه منظم رعایت کند.

این استاندارد با عنوان استاندارد بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی معرفی شد و شامل الزامات و قوانینی است که به سازمان ها کمک کند، محیط کاری ایمن‌تری داشته باشند و بتوانند با این اصول میزان ریسک های ناشی از کار را کاهش دهند و همچنین سازمان ها بتوانند موضوع بهداشت و رفاه کارکنان را جدی‌تر پیگیری کنند. . شرکت پیوندشیمی آبادسازان پارس مفتخر بوده که این گواهینامه را کسب نموده و اهداف این تاییدیه‌ها را به صورت منظم رعایت کند.

استاندارد بین‌المللی ایزو ۱۷۰۲۵ ISO الزامات کلی برای احراز صلاحیت انجام آزمون‌ها و یا کالیبراسیون و همچنین نمونه برداری را مشخص می‌سازد.  این استاندارد آزمایشگاهی در جهت بهبود کنترل کیفی و کنترل کیفی است.

گواهینامه CE (گواهینامه انطباق محصول اتحادیه اروپا)

تاییدیه پروژه ها

بتن ریزی پروژه تست ۱

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.