درباره پیوند شیمی...

شرکت پیوند شیمی آبادسازان پارس طی سال هـای اخیـر در سـایه لطـف حـق تعـالی و بـا همت جمعی از متخصصان ایرانی و سرمایه گذاری سنگین بخش خصوصی، به عنوان یکـی از پیشـرو تـرین تولیدکننـدگان داخلـی در زمینه صنایع شیمی ساختمان ، در راستای رسیدن به تولید علم، فن آوری و خودکفائی تکنولوژیک در این عرصه گـام هـای موفقیـت آمیزی را در داخل کشور برداشته است که این تلاش ها نه تنها متوقف نشده بلکه با هدف صـادرات دانـش و محصـولات جدیـد تکنولـوژی بـه خارج از کشور شتاب بیشتری نیز یافته است.

سابقه ی ما

مجموعه چسب و رزین پیوند از سال ۱۳۶۲ شروع به تولید نمود و در سال ۱۳۶۳ به طور رسمی ثبت علامت گردید. در حال حاضر با تولید انواع چسب های تخصصی صنعت چوب و MDF چسب صنعتی، چسب پلی اورتان مخصوص قطعات PVC ، چسب های مورد مصرف در صنعت خودرو سازی و صنایع کفاشی، انواع چسب های مورد مصرف در صنایع چاپ و بسته بندی ، مبلمان و همچنین چسب های مورد مصرف در صنعت ساختمان از قبیل چسب کاشی ، انواع درزگیرها و چسب بتن و افزودنی های بتن خمیرهای آب بندی توانسته ایم سهمی در بازارهای داخلی و خارج از کشور کسب نماییم. اکنون مشتریان ما با چسب پیوند تولیدی ماندگار را تجربه کرده اند.

لازم به ذکر است که مجموعه چسب پیوند با استفاده از مواد اولیه اروپایی مطابق با استاندارد های بین المللی ASTM ،ISO GREEN CHEMICAL ،IPS صنعت نفت محصولات خود را در بالاترین نقطه کیفیت تولید می نماید .

رزومه شرکت

برای دیدن رزومه شرکت بر روی دکمه زیر کلیک کنید

درباره پیوند شیمی

ما توانسته ایم برای هفتمین سال متوالی استاندارد های ISO1004 و ISO9001 وISO45001 و ISO14001 اخذ نماییم، بدون شک اتکا به اعتماد مشتری مهمترین انگیزه و دلگرمی ما در تحقق آرمان هایمان بوده است. امروز با سربلندی اعلام می نماییم در طول سابقه کاری ۳۶ ساله خود همواره با نگاهی خلاق به آینده و بر اساس نوآوری بر طبق استاندارد های زیست محیطی و سلامت کارگران در تهیه مواد اولیه مرغوب و تعیین فرمولاسیون مقرون به صرفه بسیار تلاش کرده ایم و این روند را ادامه خواهیم داد .

 • بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه
 • رعایت اصول فنی و استاندارد های جهانی در تولیدات چسب های خود
 • تسریع در سفارش و تحویل به موقع کالا به مشتریان
 • قیمت های بسیار منصفانه و مقرون به صرفه

دستاورد های شرکت

اهداف ما ادامه روند تولید باکیفیت برتر و یافتن راههای خلاق برای ارائه محصولاتی بی‌نظیر در داخل کشور هست.
در ذیل به تعدادی از دستاوردها و توانمندی های شرکت پیوند شیمی آبادسازان پارس اشاره شده است:

 • دارنده گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015
 • دارنده گواهی احراز صلاحیت آزمایشگاه ها ISO 17025:2017
 • دارنده گواهی سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2015
 • دارنده گواهی ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018
 • دارنده گواهی سیستم رضایت مشتریان ISO 10004:2018
 • دارنده نشان CE برای صادرات محصولات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا
 • عضویت انجمن صنفی تولیدکنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان ایران
 • ارائه دهنده طرح اختلاط بتن های توانمند(پرمقاومت، کم سیمان، خودتراکم پذیر، نفوذناپذیر)
 • عضو انجمن بتن ایران
 • عضو انجمن تحقیق و توسعه ی ورزات صنعت معدن و تجارت

آزمایشگاه کنترل کیفی استاندارد

انجام مشاوره های فنی و تخصصی باعث گردیده بالاترین درجه ی رضایتمندی را ازمشتریان کسب نماییم.
لذا با توجه به تجهیز گردیدن آزمایشگاه، موفق به کسب استاندارد ISO 17025:2017 شدیم.

بنابراین استانداری می تواند در زمینه ی آزمایشگاه، نمونه برداری تولید، تست و بررسی تولید محصول با کیفیت در راستای مشتری مداری به مجموعه هدف رسانی نماید.

شایان ذکر است مراجع ذیصلاح که آزمایشگاههای آزمون و کالیبراسیون را به رسمیت می‌شناسند این استاندارد را به عنوان مبنای تایید صلاحیت به کار می برند.
این گواهینامه می تواند نشان دهنده صلاحیت آزمایشگاه در فراهم کردن و ارائه داده ها و نتایج فنی معتبر باشد.

افتخار می نماییم، در امر تحقیق و توسعه همگام با مشتری و همراه با شرکت های اروپایی تامین کننده مواد اولیه به دنبال تولیدی بهتر و کیفیت مطلوب می باشیم، مدیران و پرسنل تولید و قسمت R&D مجموعه چسب و رزین پیوند با تلاش خود سعی در تولید مطلوب تر نسبت به رقبا دارند .

موفقیت ما متکی بر اخلاق و مهارت تیم متخصص ماست که توانسته‌ایم محیطی را خلق کنیم که کلیه کارکنان مرتب جهت بهبود ارائه خدمت به مشتریان و نیازهای خاص بتوانند در اسرع زمان کارساز باشند.