درباره ما

رزومه شرکت

برای دیدن رزومه شرکت بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت رزومه

تحقیق و توسعه

شركت پيوند شيمي آبادسازان پارس طي سال هـاي اخيـر در سـايه لطـف حـق تعـالي و بـا همت جمعي از متخصصان ايراني و سرمايه گذاري سنگين بخش خصوصي، به عنوان يكـي از پيشـرو تـرين توليدكننـدگان داخلـي در زمينه صنايع شيمي ساختمان ، در راستاي رسيدن به توليد علم، فن آوري و خودكفائي تكنولوژيك در اين عرصه گـام هـاي موفقيـت آميزي را در داخل كشور برداشته است كه اين تلاش ها نه تنها متوقف نشده بلكه با هدف صـادرات دانـش و محصـولات جديـد تكنولـوژي بـه خارج از كشور شتاب بيشتري نيز يافته است.

مجموعه چسب و رزین پیوند از سال ۱۳۶۲ شروع به تولید نمود و در سال ۱۳۶۳ به طور رسمی ثبت علامت گردید. در حال حاضر با تولید انواع چسب های تخصصی صنعت چوب و MDF چسب صنعتی،  چسب پلی اورتان مخصوص قطعات PVC ، چسب های مورد مصرف در صنعت خودرو سازی و صنایع کفاشی، انواع چسب های مورد مصرف در صنایع چاپ و بسته بندی ، مبلمان و همچنین چسب های مورد مصرف در صنعت ساختمان از قبیل چسب کاشی ، انواع درزگیرها و چسب بتن و افزودنی های بتن خمیرهای آب بندی توانسته ایم سهمی در بازارهای داخلی و خارج از کشور کسب نماییم. اکنون مشتریان ما با چسب پیوند تولیدی ماندگار را تجربه کرده اند.

لازم به ذکر است که مجموعه چسب پیوند با استفاده از مواد اولیه اروپایی مطابق با استاندارد های بین المللی ASTM  ،ISO GREEN CHEMICAL ،IPS  صنعت نفت محصولات خود را در بالاترین نقطه کیفیت تولید می نماید .

ما توانسته ایم برای هفتمین سال متوالی استاندارد های ISO1004 و ISO9001 وISO45001  و ISO14001 اخذ نماییم، بدون شک اتکا به اعتماد مشتری مهمترین انگیزه و دلگرمی ما در تحقق آرمان هایمان بوده است. امروز با سربلندی اعلام می نماییم در طول سابقه کاری ۳۶ ساله خود همواره با نگاهی خلاق به آینده و بر اساس نوآوری بر طبق استاندارد های زیست محیطی و سلامت کارگران در تهیه مواد اولیه مرغوب و تعیین فرمولاسیون مقرون به صرفه  بسیار تلاش کرده ایم و این روند را ادامه خواهیم داد .

 1. بسته بندی مناسب و مقرون به صرفه
 2. رعایت اصول فنی و استاندارد های جهانی در تولیدات چسب های خود
 3. قیمت های بسیار منصفانه و مقرون به صرفه
 4. تسریع در سفارش و تحویل به موقع کالا به مشتریان

و انجام مشاوره های فنی و تخصصی باعث گردیده بالاترین درجه ی رضایتمندی را ازمشتریان کسب نماییم.

لذا با توجه به تجهیز گردیدن آزمایشگاه، موفق به کسب استاندارد ISO 17025:2017 شدیم.

بنابراین استانداری می تواند در زمینه ی آزمایشگاه، نمونه برداری تولید، تست و بررسی تولید محصول با کیفیت در راستای مشتری مداری به مجموعه هدف رسانی نماید.

شایان ذکر است مراجع ذیصلاح که آزمایشگاههای آزمون و کالیبراسیون را به رسمیت می‌شناسند این استاندارد را به عنوان مبنای تایید صلاحیت به کار می برند.

این گواهینامه می تواند نشان دهنده صلاحیت آزمایشگاه در فراهم کردن و ارائه داده ها و نتایج فنی معتبر باشد.

افتخار می نماییم، در امر تحقیق و توسعه همگام با مشتری و همراه با شرکت های اروپایی تامین کننده مواد اولیه به دنبال تولیدی بهتر و کیفیت مطلوب می باشیم، مدیران و پرسنل تولید و قسمت R&D مجموعه چسب و رزین پیوند با تلاش خود سعی در تولید مطلوب تر نسبت به رقبا دارند .

موفقیت ما متکی بر اخلاق و مهارت تیم متخصص ماست که توانسته‌ایم محیطی را خلق کنیم که کلیه کارکنان مرتب جهت بهبود ارائه خدمت به مشتریان و نیازهای خاص بتوانند در اسرع زمان کارساز باشند.

اهداف ما ادامه روند تولید باکیفیت برتر و یافتن راههای خلاق برای ارائه محصولاتی بی‌نظیر در داخل کشور هست.

در ذيل به تعدادي از دستاوردها و توانمندي هاي شركت پيوند شيمي آبادسازان پارس اشاره شده است:

دارنده مجوز كاربرد علامت استاندارد اجباري براي محصولات توليدي

 عضویت در انجمن بتن ایران

 1. دارنده گواهي سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2015
 2. دارنده گواهی احراز صلاحیت آزمایشگاه ها ISO 17025:2017
 3. دارنده گواهی سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2015
 4. دارنده گواهی ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018
 5. دارنده گواهی سیستم رضایت مشتریان ISO 10004:2018
 6. دارنده نشان CE  برای صادرات محصولات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا
 7. عضویت انجمن صنفی تولیدکنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان ایران
 8. ارائه دهنده طرح اختلاط بتن های توانمند(پرمقاومت، کم سیمان، خودتراکم پذیر، نفوذناپذیر)